Otomatic - producent maszyn do czyszczenia DPF
Maszyny do regeneracji filtrów DPF / FAP/ KAT
Stanowisko do czyszczenia filtrów DPF

Stanowisko do czyszczenia filtrów DPF

CZYSZCZENIE FILTRÓW DPF – POMYSŁ NA BIZNES

ROSNĄCA POTRZEBA RYNKU DPF

Czyszczenie filtrów DPF z roku na rok staje się coraz bardziej popularną usługą wśród użytkowników samochodów z silnikiem diesla, a popyt na nią stale rośnie. Częstsze kontrole emisji spalin przeprowadzane przez policję sprawiają, że maszyna do czyszczenia filtrów DPF powoli staje się niezbędnym elementem wyposażenia warsztatów samochodowych i profesjonalnych serwisów. Ponadto szybki zwrot inwestycji i potencjalne zyski z maszyny dpf skłaniają wiele firm do poszerzenia zakresu prowadzonej działalności.

 

TECHNOLOGIA

Rozwój branży i doskonalenie istniejących na rynku metod czyszczenia powoduje, że maszyna do regeneracji filtrów DPF to już nie jest tylko prosta myjka dpf, ale zaawansowane technologicznie wielofunkcyjne urządzenie. Obecnie najpopularniejszym sposobem na przywrócenie filtrom nawet do 100% ich pierwotnej wydajności jest metoda hydrodynamiczna, która niemal całkowicie zdominowała rynek i wyparła pozostałe.

Wykorzystuje siłę hydrodynamiki przepływu wody o charakterze turbulentnym oraz siłę impulsu sprężonego powietrza z kompresora. Ruch cieczy (płynu roboczego) wymuszany jest przez zewnętrzne ciśnienie, które musi pokonać opory przepływu w kanałach filtra.

 

DLACZEGO WARTO?

Oferowana przez firmę OTOMATIC maszyna do czyszczenia DPF charakteryzuje się dużą wydajnością oraz skutecznością. Za jej pomocą można wyczyścić do kilkunastu filtrów w ciągu jednego dnia. Coraz częściej warsztaty rezygnują z usługi wycinania filtrów. W zamian zaczynają oferować usługę czyszczenia, wybierając kierunek profesjonalnego warsztatu. Maszyna DPF na pewno pomoże w walce z nielegalnym procederem usuwania filtra DPF z samochodów z silnikiem diesla

 

NOWE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE

Wraz z rozwojem hydrodynamicznej metody czyszczenia filtrów DPF otwierają się nowe możliwości biznesowe. Coraz częściej o usługę pytają właściciele firm transportowych oraz miejskie zakłady komunikacji. Filtry DPF znalazły również swoje miejsce w takich pojazdach jak traktory, wózki widłowe, czy maszyny budowlane.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram