Otomatic - producent maszyn do czyszczenia DPF
Maszyny do regeneracji filtrów DPF / FAP/ KAT

MEDIA O NAS

ZANIM KUPISZ MASZYNĘ - PORADNIK

POMYSŁ NA BIZNES – czyszczenie filtrów DPF

W naszym kraju dynamicznie rośnie popyt na usługę czyszczenia filtrów DPF. Firmy prowadzące tego typu działalność nie narzekają na brak klientów.

Biorąc pod uwagę przeciętny koszt techniczny wyczyszczenia filtra na poziomie 30-40 zł netto, nie trudno obliczyć jak szybko możemy spodziewać się zwrotu kosztu inwestycji z zakupu maszyny. Cena usługi wyczyszczenia filtra waha się między 400-600 zł.

SZYBKI ZWROT INWESTYCJI

Już od 138 sztuk filtrów.

NASZA TECHNOLOGIA

Nasze gorąco-wodne urządzenia wysokociśnieniowe wykorzystują siłę hydrodynamiki przepływu wody o charakterze turbulentnym oraz siłę impulsu sprężonego powietrza z kompresora. Ruch cieczy ( płynu roboczego ) wymuszany jest przez zewnętrzne ciśnienie, które musi pokonać opory przepływu w kanałach filtra.
Przy przepływie turbulentnym (burzliwym) strugi cieczy mieszają się tworząc wiry, które w łatwy sposób przenikają i usuwają cząstki stałe w mikroporowatych przegrodach kanałów filtra.

REGENERACJA DPF

Zregeneruj swój filtr DPF bezpośrednio u producenta.
Wszystkie modele samochodów.
Regeneracja i wysyłka tego samego dnia.
Skuteczność do 99,5%
Płyn czyszczący przebadany laboratoryjnie. 100 % bezpieczeństwa.
Cena regeneracji od 492 zł BRUTTO.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram