Otomatic - producent maszyn do czyszczenia DPF
Maszyny do regeneracji filtrów DPF / FAP/ KAT

KARIERA

Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Andrychów

Twoje najważniejsze zadania:
– samodzielna obsługa frezarki CNC,
– analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
– ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z dokumentacją techniczną,
– kontrola jakości wykonywanych detali,
– pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi
– doświadczenie w pracy na frezarkach CNC,
– potrafisz czytać rysunek techniczny,
– swobodnie posługujesz się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
– jesteś gotowy do pracy na 3 zmiany [zmiany tygodniowe]
Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat,
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
– niezbędne narzędzia pracy

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail:
info@otomatic.pl

Kontakt telefoniczny:
tel. 660 763 813

Spawacz TIG / MIG / MAG

– wykonywanie elementów spawanych zgodnie z dokumentacją i technologią spawalniczą,
– realizację planu produkcyjnego,
– bieżącą konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych,
– przestrzeganie zasad i norm BHP
Wymagania:
– doświadczenie w pracach spawalniczych,
– sumienność, odpowiedzialność za wykonywane zadania,
– znajomość rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych
Oferujemy:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram