O Firmie

O FIRMIE

Firma OTOMATIC to dwa ściśle współpracujące ze sobą działy:

  Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń stosowanych w branży motoryzacyjnej, w szczególności służących do regeneracji i czyszczenia części samochodowych. Naszym flagowym i autorskim produktem są maszyny do czyszczenia filtrów cząstek stałych. Ponadto konstruujemy i produkujemy urządzenia stanowiące elementy dodatkowe dla myjni samochodowych.

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem maszyn przemysłowych, oraz wykonywaniem maszyn według powierzonych projektów. Swoim klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń dla przetwórstwa spożywczego, przemysłu chemicznego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i inne. Bardzo często są to urządzenia prototypowe od koncepcji do uruchomienia u klienta. Budujemy urządzenia dostosowane do konkretnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów.

  Świadczymy usługi obróbki plastycznej blach w zakresie: cięcie laserowe, gięcie, spawanie. Bierzemy udział w dużych projektach jako firma podwykonawcza dostarczająca gotowe elementy składowe maszyn, urządzeń oraz całych linii produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Największy w Europie producent maszyn do czyszczenia filtrów DPF