Otomatic - producent maszyn do czyszczenia DPF
Maszyny do regeneracji filtrów DPF / FAP/ KAT

SZKOLENIE DPF

Firma OTOMATIC to nie tylko wiodący w Europie producent maszyn do czyszczenia filtrów DPF/FAP/KAT/SCR, ale również zespół fachowców, którzy nie boją się odpowiedzi na trudne pytania. O naszych urządzeniach wiemy wszystko, bo budujemy je od podstaw. Ponadto kontrolujemy jakość poszczególnych elementów na każdym etapie produkcji. Stawiamy na rozwój. Testujemy nowe rozwiązania i udoskonalamy wszystkie produkty. Dzięki temu mamy pewność, że każda nasza maszyna do czyszczenia filtrów DPF spełni oczekiwania klientów.

Chętnie dzielimy się z innymi swoją wiedzą oraz nabytym doświadczeniem. Po spotkaniu z nami maszyna do czyszczenia DPF stanie się skutecznym narzędziem w Twoich rękach.

Oferujemy atrakcyjne szkolenie skierowane do osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności związanej z regeneracją / czyszczeniem filtrów DPF. Szkolenia kierujemy zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w zawodzie, jak również profesjonalistów z długim stażem w branży.
Przygotowaliśmy bogaty program szkoleniowy składający się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Nauka odbywa się z wykorzystaniem maszyn i filtrów testowych.

Zakres szkolenia:

I Część teoretyczna:

  • Poznanie aspektu biznesowego świadczenia usług regeneracji filtrów DPF
  • Zaawansowana wiedza teoretyczna z zakresu budowy i działania filtra DPF
  • Rozwiązywanie najczęstszych problemów związanych z usługą czyszczenia filtrów DPF w samochodach osobowych i ciężarowych
  • Obsługa klienta
  • Obieg dokumentów

II Część praktyczna:

  • Rozpoznawanie typowych oraz nietypowych przyczyn usterek filtrów DPF/FAP/KAT z naciskiem na naukę analizy przyczyna – skutek.
  • Zdobycie umiejętności wykonywania pomiarów oraz ocenę zużycia filtra.
  • Przygotowanie filtrów do regeneracji.
  • Regeneracja w praktyce - obsługa maszyny DPF.

Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat

Kursanci mają możliwość obserwacji wyposażenia oraz procedur obowiązujących w warsztacie począwszy od odbioru filtra, aż do dostarczenia go do klienta.

Nasza rola nie ogranicza się tylko do przeprowadzenia szkolenia i sprzedaży maszyny. Po dokonaniu zakupu można w każdej chwili liczyć na pomoc naszych doradców technicznych i po sprzedażowy serwis gwarancyjny.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram